You and Me - fotografia i filmowanie - Kraków i okolice - Kamerzysta / Filmowanie na ŚlubneZaplecze.pl
 
Ogłoszenie w kategorii Kamerzysta / Filmowanie zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.slubnezaplecze.pl. Zobacz szczegóły ogłoszenia You and Me - fotografia i filmowanie, Kraków, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń ślubnych i weselnych z kategorii Kamerzysta / Filmowanie lub wrócić do strony głównej.
 
Slubnezaplecze.pl - darmowe ogłoszenia ślubne i weselne
 
 
 
«« powrót do listy ogłoszeń
 

You and Me - fotografia i filmowanie, Kraków

 
Data dodania ogłoszenia: 2018-01-10
Miasto: Kraków
Cena: 3500
Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego z nas. Dlatego jego uwiecznienie warto powierzyć profesjonalistom. Nasza oferta to fotografia i filmowanie wesel oraz innych imprez na terenie województwa małopolskiego. Filmy dostarczamy w rozdzielczości Full HD lub 4K, z dźwiękiem nagrywanym profesjonalnym rejestratorem dźwięku stereo. Wszystko po to by zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Film rozpoczyna się od przygotowań Państwa Młodych i trwa aż do oczepin. Z nagranego materiału montujemy dodatkowo krótki teledysk ślubny. W naszej ofercie są również nietypowe ujęcia takie jak picie alkoholu z perspektywy kieliszka. Pakiet zdjęć zawiera minimum 500-600 zdjęć z całego dnia oraz 50 zdjęć z pleneru ślubnego. Gwarantujemy zero ukrytych kosztów, dojazd do Państwa Młodych jest wliczony w tą samą cenę co fotografia i filmowanie. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdą na niej Państwo również nasze dane kontaktowe. Serdecznie zapraszamy!
Imię / Firma:   You and Me - fotografia i filmowanie
Strona WWW:   www.youandme.net.pl
Adres:   Prandocin Iły 92
Telefon:  
E-mail:  

Zobacz też ogłoszenia ślubne i weselne Kraków
 
     
Brak zdjęć.
 
Dodaj darmowe ogłoszenie ślubne i weselne
Edytuj dodane ogłoszenie
Polecamy
 
Porady ślubne - blog
 
Dodaj link
 
 
Serwisy społecznościowe
 
    Kanał RSS dla RynekSlaski.pl         Ogłoszenia ślubne i weselne na Twitterze         SlubneZaplecze.pl na Blip.pl
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Linki   |   Mapa serwisu   |   Inne nasze serwisy   |   Darmowe ogłoszenia
 
Internet Age - serwisy internetowe, reklama, pozycjonowanie