Stylizacja ślubna Pana Młodego – na co położyć nacisk?

Ślub i wesele to bardzo wyjątkowa okazja, która z jednej strony jest najpiękniejszym dniem w życiu, a z drugiej strony to bardzo stresujący czas. Przede wszystkim składa się na to ilość planowania, organizowania, spotkań oraz podejmowania trudnych wyborów. Najwygodniejszą sytuacją jest zatrudnienie koordynatorki ślubnej posiadającej duże doświadczenie i rozległą sieć kontaktów. Pozwoli to na wyciszenie się i rozpoczęcie procesu związanego ze stylizacją. Oczywiście główne skrzypce powinna grać Panna Młoda. Nie znaczy to, że stylizacja mężczyzny ma być nudna.

Eleganckie akcesoria warte uwagi

Ślubne propozycje dla panów są dość konserwatywne. To samo tyczy się elementów ozdobnych. Jasną sprawą jest to, że przyszły małżonek nie może przyćmić Panny Młodej. Jednak istnieje pewne pole do popisu, które można zagospodarować. Mowa tu przede wszystkim o fantazyjnej muszce lub zauważalnym krawacie, srebrnych spinkach do mankietów oraz o kolorowych butonierkach. Występują również bardzo praktyczne dodatki. Jeśli mowa o marce Adriatica zegarki, jakie proponuje to połączenie klasy i charakteru. Będzie to niezwykły element stylizacji ślubnej, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Adriatica zegarki cechuje wyjątkowy design i wysokiej jakości surowce użyte do produkcji. Mnogość proponowanych modeli sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Adriatica zegarki produkowane są w wersji sportowej oraz wyjątkowo szykownej. Można zakupić model na skórzanym pasku bądź bransolecie. Wszyscy przyszli małżonkowie decydujący się na założenie tak efektywnego dodatku, będą zachwyceni tym, jak dobrze się wkomponuje w całość ubioru.

Propozycje męskich stylizacji – klasycznie czy z pazurem?

Przed finalnym zakupem konieczne jest kilkukrotne sprawdzenie panujących trendów w internecie i w sklepach oraz próba zestawienia mody z indywidualnymi gustami. Pokazy ślubne są coraz śmielsze, jeśli chodzi o warianty dedykowane panom młodym. Prócz klasycznego ciemnego garnituru, w grę wchodzi też elegancki smoking czy frak. Często też odchodzi się od popularnej czerni na rzecz granatów, brązów, a nawet kremów. Panowie z charakterem powinni skupić się na propozycjach przeróżnych deseni. Przykładem może być kraciasta marynarka zestawiona z jednokolorowymi spodniami lub lakierowane pantofle. Jeżeli chodzi o koszulę, nadal króluje biel. Zdarzają się pojedyncze przypadki wykorzystania pastelowych barw w typie błękitu. Oczywiście opłaci się szycie stylizacji na miarę. Unikniemy w ten sposób nieprzyjemnych niespodzianek związanych ze źle skrojonymi ubraniami.

slubnezaplecze