Agencja eventowa to doskonałe rozwiązanie na Twoją imprezę!

Jeśli poszukujesz osoby, która sprosta Twoim oczekiwaniom i wymaganiom i reprezentuje wyjątkowy układ na twojej imprezie, doskonale trafiłeś!  Egurrola Dance Agency to agencja taneczna i eventowa, która zajmuje się organizacją najlepszych, najbardziej popularnych i prestiżowych eventów oraz imprez tematycznych na terenie Warszawy i całej Polski.

Założycielem firmy https://agencjataneczna.pl jest Agustin Egurrola, który zasłynął w świecie tańca i jest jego żywą legendą. Egurrola Dance Agency nosi miano najlepszej agencji tanecznej która działa na terenie całej Polski. Realizuje pokazy taneczne, największe wydarzenia rozrywkowe i przygotowuje oprawę choreograficzne oraz taneczną dla widowisk artystycznych. Może poszczycić się współpracą z najlepszymi tancerzami, a wśród tancerzy znajdują się między innymi: Tomasz Prządka, Katarzyna Mieczkowska, Karolina Dziemieszkiewicz, Paulina Kubicka, Julia Adamczyk, Artur Golec, Janja Lesar, Krzysztof Hulboj, Dominika Wyrzykowska, Bartosz Kołecki, Izabela Zarzycka, Marcin Mielczarczyk, Nina Tyrka, Walerija Żurawlewa, Kamil Kuroczko, Marcin Wojtkowiak, Przemek Modrzyński, czy Klaudia Koruba https://agencjataneczna.pl/pl/oferta/tancerze.

Karolina Dziemieszkiewicz to profesjonalna tancerka grupy volt której specjalizacją jest street dance czy hip hop. Blondynka pozostaje instruktorką hip-hop i choreografem. Karolina jest uznawana za jedną z najbardziej zwariowanych tancerek grupy volt na samym początku była ściśle związana z grupą BRC. Oprócz Karoliny bardzo ciekawą postacią w Egurrola Dance Agency jest Paulina Kubicka.

Paulina Kubicka to zawodowa tancerka, a także finalistka ósmej edycji programu You Can Dance po prostu tańcz. Jest instruktorką tańca z uprawnieniami zawodowymi i jej specjalizacją jest street dance oraz jazz. Pozostaje w zespole grupy volt już od 2008 roku.  Z kolei Julia Adamczyk to finalistka 9 edycji programu You Can Dance po prostu tańcz. Jest zawodową tancerką i absolwentką choreografii na Akademii Muzycznej w Łodzi. Artur Golec specjalizuje się w street dance i hip-hop i jest tancerzem grupy volt, instruktorem hip-hopu, a także uczestnikiem 8 edycji programu You Can Dance po prostu tańcz.

Krzysztof Hulboj to wielokrotny i utytułowany tancerz towarzyski i tancerz programu Taniec z gwiazdami, a także instruktor i choreograf. Z kolei Dominika Wyrzykowska to osoba która ma swój debiut w Egurrola Dance Agency. Kobieta jest młoda i dynamiczna, a jej specjalizacją pozostaje taniec towarzyski. Bartosz Kołecki to tancerz związany z tańcem towarzyskim ITV projekt. Marcin Mielczarczyk to nowa twarz Egurrola Dance Agency, którego specjalnością jest street dance i hip hop. Kamil Wojtkowiak to tancerz posiadający najwyższą międzynarodową klasę taneczną s w tańcach latynoamerykańskich. Wśród tancerzy Egurrola Dance Agency znalazł się również Przemek Modrzyński. Jest znany jako tancerz, trener i finalista programu Got To Dance Tylko taniec .Przemek na swoim koncie może odhaczyć klasę taneczną s w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Klaudia Koruba to zawodowa tancerka i finalistka czwartej edycji programu You Can Dance po prostu tańcz. Od lat jest również instruktorką z uprawnieniami zawodowymi specjalności hip-hop. Instruktorka pracuje w Egurrola Dance Studio. W przypadku zainteresowania rozpoczęciem współpracy z tancerzami grupy volt lub całą agencją eventową warto skorzystać z możliwości kontaktu.

slubnezaplecze