Wybór wzoru tatuażu na ceremonię ślubną

Nie jedna osoba, która decyduje się na wybór tatuażu dla siebie spędza wiele godzin w poszukiwaniu idealnego wzoru dla siebie. Zastanawiając się jaki w jakim miejscu na ciele i u kogo? Są to najważniejsze pytania jakie należy sobie zadać.

Dobrze zastanów się nad wyborem wzoru tatuażu

Najczęstszy błąd jaki można zauważyć popełniają osoby, które wybierają tatuaż ze względu na panująca modę. Wybierając wzór, należy pamiętać, że nie usuniemy go za pomocą gumki do mazania jeśli okaże się że ów tatuaż ślubny nie spełnia naszych oczekiwań. Wzór zostaje z nami na długie lata i powinniśmy cieszyć się z jego posiadania a nie po miesiącu zastanawiać się co z robić z niechcianym wzorem. Wzór tatuażu musi być przemyślany. Z przerobieniem czy zakryciem niechcianego wzoru pojawiają się problemy. Nie zawsze uda się to zrobić perfekcyjnie i na pewno łatwo nie znajdziemy artysty, który takiego zlecenia się podejmie. Większość studiów tatuażu decyduje się wykonywać je na „świeżej” skórze.
Po wyborze odpowiedniego wzoru należy równie dużą uwagę poświecić na znalezienie odpowiedniego wykonawcy. Zapoznać się z pracami jakie już wcześniej wykonał a najlepiej poznać osoby które wcześniej robiły sobie w tym miejscu tatuaż, poznać ich opinie i najważniejsze na własne oczy zobaczyć efekt pracy. Czy np. po paru miesiącach tatuaż nie zmienił koloru, za mocno nie wyblakł itd. Nie muszę wspominać, że zdecydowanie odradza się robienia u znajomy czy innych artystów domowych, którzy wcześniej tatuowali pomarańcze.

Tatuaż tylko w profesjonalnym studio

Robiąc tatuaż ślubny np. w studio tatuażu mamy gwarancje ze poprawki w przypadku wyblaknięcia tatuażu mamy za darmo, tylko po co marnować czas na robienie poprawek. Można ten czas poświecić np. na szukanie kolejnego wzoru który będzie zdobił nasze ciało a nie zamartwiać się po nieudanym wzorze. Pamiętajcie również sprawdzić jaki tusz jest używany do wykonania tatuażu.

Podsumowanie

Podsumowując najważniejsze 3 kroki: przemyślany wzór, przemyślane miejsce oraz sprawdzony artysta. I cieszmy się z posiadanego tatuażu.

slubnezaplecze