Ekskluzywne zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne to ważny element przygotowań do wesela. Jeżeli chcemy by zaproszenia ślubne były wyjątkowe powinniśmy postawić na najlepszej jakości produkty, które urzekną naszych gości.

 

Motyw zaproszeń ślubnych

Dokładne opracowanie zaproszeń ślubnych jest bardzo ważne, ponieważ będą one trafiały do osób, które podzielą z nami szczęście wkroczenia w nową drogę życia. Tanie zaproszenia ślubne mogą być jedynie świstkiem. Dużo lepiej jest postawić na jakość oraz oryginalność.

Nie ważne, czy decydujesz się na minimalistyczne zaproszenia ślubne, czy tradycyjna formę blankietu w kopercie, bardzo ważny będzie motyw przewodni, który wybierzesz.

Możliwości jest wiele i można śmiało powiedzieć, że jedynie wyobraźnia je ograniczyć. Cały czas wielkim zainteresowaniem cieszą się klasyczne zaproszenia w różnych odcieniach bieli oraz kremowych barwach. Nie oznacza to jednak, że nie możemy wyłamać się z podstawowych pomysłów.

Coraz częściej spotykamy projekty, w których tło ma mocną, intensywną barwę np. butelkową zieleń, a całość jest łamana kontrastową, świecącą czcionką w kolorze złota lub srebra.

Na zaproszeniach umieszcza się zdobienia w kształcie liści, kwiatów lub ornamentów, które zamieniają je w ekskluzywny produkt.

Motywy z zaproszenia ślubnego można również przekładać na inne akcesoria ślubne. Podobnie zaprojektowane mogą zostać winiety na stół, zawieszki lub plakietki, którymi zostaną obklejone małe prezenciki dla gości.

Warto jest zadbać o to, żeby na przyjęciu przewijał się w większych i mniejszych detalach jeden motyw, dzięki temu aranżacja zyska atrakcyjną spójność.

Personalizowane zaproszenia ślubne

Wymarzone zaproszenia ślubne powinny być dostosowane pod gust Państwa Młodych. To będzie Wasz wielki dzień, dlatego wszystko, nawet najmniejsze elementy, powinny być takie jakie Wam się najbardziej podobają.

Personalizacja zaproszeń daje możliwość na dowolne modyfikacje w zakresie projektu. Zarówno jeżeli chodzi o wielkość, kształt jak i uzupełnienie.

Możemy stworzyć bardziej prywatne zaproszenia, w których umieścimy zdjęcie lub tekst typowo dedykowany danej osobie, której zaproszenie będzie wręczane. Szczególnie taki gest docenią rodzice oraz rodzeństwo. Tym sposobem możecie wyrazić jak bardzo są ważni.

Planujesz wyjątkowe zaproszenia ślubne dla najbliższych? Zamiast zwykłego, papierowego blankieciku możesz podarować zaproszenie na materiale takim jak grawerowane szkło lub drewienko. Inną, równie ciekawą, opcją jest wręczenie małego gadżetu, który stanie się formą zaproszenia.

Im bardziej wyjątkowe zaproszenie tym bardziej zostanie docenione przez gości, może dla nich stanowić bardzo ważną pamiątkę.

Zamówienie zaproszeń ślubnych przez internet

Żeby zamówić zaproszenia ślubne nie trzeba udawać się do stacjonarnych sklepów. Zaproszenia na ślub w łatwy i przyjemny sposób zamówisz przez internet.

Strony internetowe kompletujące zamówienia zaproszeń mają przygotowane tematycznie warianty swoich produktów wraz z opisem mówiącym o tym, jak jeszcze możemy zmodyfikować dany projekt.

Część z firm daje też możliwość stworzenia od samych podstaw koncepcji tego jak będzie wyglądał efekt końcowy.

Nie wiesz jakie wybrać zaproszenie ślubne? Skorzystaj z gotowych propozycji przeglądając oferty dostępne na stronie Amelia-Wedding.pl.

Najważniejszą zasadą przy zamawianiu zaproszeń na ślub jest dużo wcześniejsza organizacja. Dzięki temu na spokojnie będziecie mogli wybrać najlepsze produkty, wręczyć je bliskim oraz uchronić się przed dodatkowym stresem związanym z realizacją tego zadania na sam koniec.

slubnezaplecze