Grawerowany upominek na ślub dla dwojga

Nie masz pomysłu na prezent ślubny? Sprawdź te podpowiedzi

Znalezienie dobrego pomysłu na prezent na ślub nie zawsze okazuje się łatwym zadaniem – zwłaszcza wówczas gdy nie chce się wręczać po prostu gotówki ani przeznaczać na upominek dużych pieniędzy. Na szczęście istnieją dobre sposoby, by temu zaradzić. Warto sięgnąć po personalizowany prezent ślubny.

Nikt nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, jak ważnymi wydarzeniami są ślub i wesele. Wiele osób twierdzi, że to najważniejszy dzień ich życia – choć to twierdzenie czasem się zmienia, a ślub ustępuje miejsca w hierarchii np. narodzinom dziecka. To jednak zupełnie inna historia, tym bardziej że upominek z okazji narodzin dziecka zazwyczaj całkiem łatwo wybrać. W przypadku prezentów ślubnych bywa różnie…

To dlatego tak dobrze sprawdzają się prezenty personalizowane, które nie muszą być duże ani kosztowne. Wystarczy jednak, że zostaną ozdobione w sposób pasujący do okazji – chociażby za sprawą dedykacji upamiętniającej wydarzenie. Można personalizację wykorzystać do tego, aby złożyć Państwu Młodym życzenia, można też pozwolić sobie na sympatyczny żart w dobrym tonie. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, co w praktyce oznacza, że ograniczeń… nie ma.

Skarbonka dla dwojga NA WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ Grawerowane kieliszki NA PREZENT ŚLUBNY

Personalizowany prezent na ślub

Jeżeli więc zastanawiasz się, jaki prezent na ślub wybrać, sięgnij np. po grawerowane kieliszki NA PREZENT ŚLUBNY. To jedna z tych rzeczy, którym z pewnością nie sposób odmówić praktycznego zastosowania – i Młodzi na pewno będą dobrze wiedzieli, jak je wykorzystać. Na ściankach kieliszków znalazło się miejsce na indywidualny grawer z imionami świeżo poślubionych małżonków oraz datą ceremonii. To więc nie tylko praktyczny prezent, ale też fantastyczna i bardzo elegancka pamiątka.

Być może odrobinę tylko mniej elegancka, ale z pewnością także ozdobna i praktyczna jest skarbonka dla dwojga NA WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ. W przypadku niektórych par ślub nie zmienia niczego, bo i tak już od jakiegoś czasu prowadzą wspólne życie. W przypadku innych – zmienia absolutnie wszystko. Jednym i drugim na pewno jednak przydadzą się wspólne oszczędności. Na nowe mieszkanie, na budowę domu, na wyjazd zagraniczny, a nawet na spokojniejszą emeryturę… Niezależnie od wybranego celu, z personalizowaną skarbonką oszczędzanie będzie przyjemniejsze!

Tworząc prezenty na ślub, można skoncentrować się na ich praktycznym zastosowaniu, ale nie ma przymusu. Równie dobrze można sięgnąć po coś, co obdarowanym z całą pewnością się nie przyda – ale za to zaprowadzi uśmiech na ich twarzach. Nie wszystkie upominki muszą przecież być całkowicie poważne.

Warto także pomyśleć nad połączeniem przyjemnego z pożytecznym – i wybierać takie prezenty, które nie tylko się przydadzą, ale też rozbawią młodych małżonków. Wystarczy tylko dobrze poszukać, a następnie poświęcić chwilę na spersonalizowanie upominków, aby uzyskać efekt doskonały – zaskakujący, zabawny i zdecydowanie sympatyczny.

W poszukiwaniu najlepszych pomysłów zajrzyj więc na Crazyshop.pl, gdzie znajdziesz nie tylko idealny prezent na ślub dla bliskich Ci osób, ale także wiele prezentowych inspiracji na inne okazje!

 

slubnezaplecze