Jak uwiecznić wspomnienia z przyjęcia weselnego?

Realizacja i zorganizowanie przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie dla Młodej Pary. Trzeba wszystko dokładnie ustalić, wybrać salę, styl dekoracji, a także obliczyć liczbę gości. Jest to niemało pracy, jednak po wszystkim pozostają wspaniałe wspomnienia. Każda osoba przybyła na to wyjątkowe wydarzenie, jest nieoceniona. Firma Kucmar stara się pomóc każdej parze wybrać to, co najlepsze. Pozytywne wspomnienia powinny znaleźć się w księdze gości i albumach. Kucmar rozumie, że są to wydarzenia zapierające dech w piersiach. Podczas sakramentu dwie osoby decydują się na wspólne życie do końca swoich dni. Na przyjęciu pojawia się mnóstwo życzeń, które warto zapisać.

Idealna pamiątka – księga gości

Księga gości jest cudowną pamiątką dla Państwa Młodych, a także rozrywką dla zaproszonych gości. Mogą oni napisać tam, co tylko chcą. Nie tylko życzenia, ale także wspomnienia, które wiążą ich z daną parą. Po kilkunastu latach stanowią świetną pamiątkę po nocy pełnej magii i cudów. Jaką księgę najlepiej wybrać w tym celu? Na pewno zgodną ze stylem całej ceremonii. Nie zawsze jest to akcesorium będące książką, często ma inny kształt i formę. W modzie są wesela rustykalne, a na nim księga wykonane jest z drewna. Innym wyborem są akcesoria w kształcie serca, ramki lub pudełeczka. Taka pamiątka może nosić różne, często śmieszne nazwy w stylu: Pudełko na porady, czy Ankieta dla gości na kreatywne wpisy. Akcesoria w każdym stylu można znaleźć w Kucmarze. Księgi gości najczęściej ustawiane są przy wejściu na salę weselną lub obok stolika Państwa Młodych. Klasyczne księgi gości to pięknie zdobione elementy, odpowiadające stylem przyjęciu. Mogą być w pełni spersonalizowane, zawierając imiona Państwa Młodych i datę zaślubin. Kucmar dba o wszystko, jest to bowiem niepowtarzalne wydarzenie dla młodych ludzi.

Album ślubny niesamowitą pamiątką po zaślubinach

Ślub i wesele to nie tylko wspomnienia i zapiski gości w księdze. To również pełno zdjęć, na których uwiecznione są radosne chwile i wszyscy zaproszeni goście towarzyszący Parze Młodej w tym doniosłym wydarzeniu. Zdjęcia wywołane przez fotografa muszą mieć swoje miejsce, więc idealnym rozwiązaniem jest album ślubny. Dzięki niemu wszystkie fotografie znajdą się w jednym miejscu. Mogą zostać okraszone podpisami, tak aby wydarzenia minionej nocy po kilkunastu latach nadal przywodziły uśmiech na usta. Takie są albumy na zdjęcia oferowane przez Kucmar, zatrzymują magię chwil na długie lata, nie pozwalając jej odejść w zapomnieniu.

slubnezaplecze