Sala weselna czy wesele pod chmurką – wybieramy najpiękniejsze miejsce na wesele na Dolnym Śląsku

Dolny Śląsk to niewątpliwie miejsce, które daje nam szerokie możliwości na organizację wesela. Tylko jakie miejsca brać uwagę? Które zasługują na naszą uwagę? Poniżej prezentujemy naszą listę najpiękniejszych sal na wesele oraz miejsc, które idealnie nadają się na wesele pod chmurką na Dolnym Śląsku. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

Najpiękniejsze sale weselne na Dolnym Śląsku

Warsztat Food & Garden

Restauracja Warsztat – Food & Garden znajduje się we Wrocławiu i na pewno sprawdzi się wtedy, gdy szukamy sali weselnej na kameralne wesele. Miejsce zachwyca pod względem wizualnym, ponieważ stoliki restauracyjne ustawiono w budynku szklarni, w której przy zadaszeniu przeplatają się winorośle. Robi to niesamowite wrażenie, ale i stwarza idealne warunki do tego, by zdecydować się na kameralny ślub i wesele. Na pewno Warsztat Food & Garden będzie dobrym wyborem na wesele w stylu loftowym, czy nawet industrialnym.

Warsztat

Złoty Jar

Złoty Jar to nasza kolejna propozycja na organizację wesela pod zadaszeniem. Do swojej dyspozycji będziemy mieli karczmę w Starej Kuźni, która zachwyca niebanalnym stylem. Poza tym warto też wspomnieć o samym miejscu, ponieważ Złoty Jar zlokalizowany jest w sercu Gór Złotych, więc możemy liczyć również na fantastyczne widoki, dostęp do licznych atrakcji i ucieczkę od miejskiego zgiełku.

Złoty Jar

Polna Zdrój

Wymieniając najpiękniejsze dolnośląskie sale weselne, nie sposób pominąć tej, która czeka na nas w Polna Zdrój. To siedlisko, które znajduje się w miejscowości Wleń i zapewnia nam organizację przyjęcia weselnego w architekturze, która przeplata się różnymi zestawieniami. Wnętrza przesycone są skandynawską bielą, które bardzo umiejętnie połączono z drewnianymi krokwiami, czy piaskowcem na ścianach. Poza tym sam teren jest bardzo rozległy i bardzo dobrze zagospodarowany, więc ostatecznie to idealne miejsce na wesele.

 

Polna Zdrój

Najpiękniejsze miejsca na wesele pod chmurką na Dolnym Śląsku

 

Zamek Kliczków

Myśląc o ślubie w plenerze, czy nawet weselu pod chmurką na pewno warto wziąć pod uwagę Zamek Kliczków. Możemy tutaj zorganizować wesele w romantycznym stylu i ślub wśród gęstych Borów Dolnośląskich, w okolicy Bolesławca. Na pewno taki wybór będzie idealny dla tych, którzy kochają naturę, ale przy tym nie chcą rezygnować z królewskiego wesela.

 

Pałac Brzeźno

Pałac Brzeźno to miejsce położone w okolicy Wrocławia. Do naszej dyspozycji pozostaje cały Zespół Pałacowo – Parkowy Brzeźno, które sprawdzi się jednakowo na ślub, jak również na wesele w plenerze na Dolnym Śląsku. W samej Pałacowej Altanie można pomieścić 200 osób na ceremonii ślubnej i tyle samo pod namiotem, który został rozstawiony tuż obok. Poza lokalizacją i miejscem na wesele do swojej dyspozycji mamy również wiele dodatkowych atrakcji, w tym na przykład wypoczynek w SPA.

 

Mieszko i Jagienka

Mieszko i Jagienka to pensjonat, w którym również można zorganizować ślub w plenerze na Dolnym Śląsku oraz dodatkowo wesele w szklarni. Kameralna uroczystość w plenerze, wypoczynek na drewnianych paletach w zgodzie z naturą i w sielskim klimacie, to na pewno dobry wybór dla tych, którzy nie myślą o weselu w stylu glamour, lecz bardziej w stylu wiejskim, sielskim.

slubnezaplecze