Naturalnie przedłużane włosy – wybierz włosy dziewicze

Naturalne włosy, zdrowe włosy – to marzenie większości kobiet. Każda z nas pragnie móc się pochwalić bujna czupryną i mieć pasma lśniących włosów np. w kolorze ciemnego brązu czy blond. Nie wszystkie jednak z nas natura wyposażyła w możliwości spełnienia tego marzenia. Jednak techniki fryzjerskie pozwalają na opcje przedłużania włosów. Świetnie w tej roli spełniają się zwłaszcza naturalne włosy dziewicze. Czym są włosy dziewicze? Czym się różnią włosy słowiańskie? Jak wygląda przedłużanie i jakie zalety maja takie włosy?

Różnorodność włosów dziewiczych

Wiadomo, że najlepsze włosy to te naturalne, którymi obdarzyła nas natura. Jednak niestety nie każda kobieta może się takimi pochwalić. Tu jednak pojawiają się produkty, jakimi są włosy dziewicze, pochodzące z ludzkiej głowy, służące do przedłużania twoich pasemek. Są to włosy pobrane z jednej głowy, bardzo często dziecięcej, zdrowe, lśniące, których nie da się zastąpić sztucznymi perukami czy pasemkami, bo w żadnej fabryce nie ma tak nieskazitelnego produktu. Włosy te są niezniszczone, nigdy nie były poddawane procesowi farbowania, rozjaśniania, przedłużania. Dzięki swojej nienaruszonej strukturze zachowane są ich naturalne właściwości.

Spotykając się z włosami dziewiczymi możesz również trafić na informacje o innych rodzajach włosów do przedłużania. Pierwszym rozróżnieniem są włosy dziewicze, czyli w pełni naturalne, których trwałość ma 18 miesięcy. Możesz spotkać tez włosy słowiańskie o trwałości ok 12 miesięcy, mające bardziej różnorodną strukturę kolorystyczną. Prócz tego rynek oferuje włosy europejskie, azjatyckie, indyjskie oraz syntetyczne.

Przedłużanie

Włosy dziewicze dopasowywane są indywidualnie dla każdej osoby. Przedłużanie zagęszczanie takich włosów może odbywać się dowolną metodą, jednak bardzo korzystną wydaje się opcja przedłużania za pomocą tulejek. Dzięki temu osiągasz metodę bezinwazyjną, a samo przedłużanie staje się przyjemnością.

W salonie Hairmate znajdziesz opcję takiego właśnie przedłużania włosami dziewiczymi. Oferujemy dla naszych klientów usługi najwyższej jakości. Dzięki skorzystaniu z opcji przedłużania włosów w naszym salonie możesz mieć pewność, że twoje włosy będą wyglądać fenomenalnie!

Metoda przedłużania włosów dziewiczych za pomocą tulejek nie wymaga wysokich temperatur. Włosy doczepiane są do twoich pasm dzięki małym, metalowym tulejkom, aby twoja kitka włosów wyglądała jak najbardziej naturalnie. Metoda jest bezinwazyjna, bezpieczna, pozbawiona środków chemicznych. Rozmiar i rodzaj tulejki dobiera się do konkretnej struktury i grubości włosa. Metoda ta jest też niezwykle dyskretna – nie da się zobaczyć łączenia, a ponadto dzięki temu, że tulejki są silikonowe, nie zsuwają się z pasemek i nie wpływają na strukturę twoich włosów. A gdy będziesz mieć odrosty, tulejki można wymienić na nowe.

Zalety włosów dziewiczych

Naturalnie lśniące włosy to marzenie każdej kobiety. Włosy dziewicze to najlepszy sposób na wzbogacenie swojej fryzury o struktury naturalne. Są to włosy najlepszej jakości, idealne do przedłużania. Są niezwykle wytrzymałe i wpasowują się idealnie w twoje włosy. Są również delikatne, miłe w dotyku i niepowtarzalne.

Włosy dziewicze posiadają najwyższą jakość spośród innych włosów stosowanych na głowy ludzkie. Z pewnością, decydując się na ich zastosowanie będziesz niezwykle zadowolona i będziesz mogła pochwalić się pięknym, naturalnym wyglądem.

slubnezaplecze