Pudełko na koperty – niezbędny gadżet na każdym weselu

Niegdyś jako prezent ślubny wręczało się młodej parze zastawę stołową, sprzęt AGD bądź różnego rodzaju akcesoria kuchenne. Powodem był fakt, iż rzeczy nie były ogólnodostępne, a co więcej ich cena często była bardzo wysoka. Dziś jednak odchodzi się już od tej tradycji, a prezent ślubny stanowi elegancka koperta wypełniona pieniędzmi. Dlatego też każda para młoda powinna wyposażyć się w pudełko na koperty, dzięki któremu ich podarunki będą w pełni bezpieczne.

Co zrobić z kopertami?

Jeszcze do niedawna pary młode borykały się z następującym problemem – co zrobić z kopertami, aby odpowiednio je zabezpieczyć na czas przyjęcia? Ostatecznie pojedyncza koperta jest na tyle mała, że bardzo łatwo ją zgubić. Czasami pary młode w pośpiechu zawoziły podarunki do domu, jednak i tam nie zawsze były one bezpieczne. Rozwiązaniem było oddanie kopert do sejfu w hotelu czy w restauracji, w której odbywa się przyjęcie weselne. Niemniej jednak wcześniej należało je odpowiednio opakować i policzyć, aby upewnić się, że żadna koperta nie zostanie zgubiona. Na szczęście dziś już nie mamy takich dylematów, ponieważ z pomocą przychodzą nam pudełka na koperty.

Piękne i bezpieczne

Pudełko na koperty to skrzynka o stosunkowo niewielkich rozmiarach, która może być wykonana na specjalne zamówienie państwa młodych. Zwykle posiada ona naklejone zdjęcie pary młodej oraz datę ślubu. Niemniej jednak para młoda może zaprojektować ją według własnego pomysłu. Dzięki temu pudełko na koperty prezentuje się pięknie, a co więcej zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Przede wszystkim umożliwia trzymanie wszystkich kopert w jednym miejscu. Po drugie daje pewność, że koperty nie wypadną z opakowania. Dodatkowo wiele pudełek na koperty posiada zabezpieczenie, na przykład w postaci kłódki. Pudełko na koperty można przechowywać w sejfie, możemy też zanieść je do pokoju państwa młodych, jeśli impreza odbywa się w hotelu. Ważne, aby uczynić za pudełko odpowiedzialną jedną, konkretną osobę. Może być nią świadek lub świadkowa.

Pudełko last minute

Na pudełko na koperty para młoda musi zwykle poczekać około dwóch tygodni. Co jednak w sytuacji, gdy potrzebujemy je niemalże na już? W takim przypadku warto zdecydować się na zakup gotowych pudełek na prezenty. Niektóre z nich można samodzielnie podpisać, inne zaś są tak udekorowane, że choć nie znajdziemy na nich imion małżonków czy daty ślubu, to i tak prezentują się one pięknie. Z pudełka na koperty ślubne nie warto rezygnować, gdyż to właśnie zapewniają bezpieczeństwo naszym prezentom. 

slubnezaplecze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.