Pierścionki zaręczynowe i ślubne – postaw na unikatowość

Jeżeli jesteś na etapie planowania zaręczyn lub ślubu – wówczas jeden z elementów, który z pewnością będzie zaprzątał Twoją głowę dotyczyć będzie zakupu pierścionka z kamieniem dla swojej wybranki. To coś więcej niż element biżuterii – to symbol uczucia, które Was łączy. Niejednokrotnie przy wyborze kamienia szlachetnego ważne jest sprawdzenie czystości diamentu. Czym się kierować podczas zakupu pierścionka zaręczynowego lub obrączek ślubnych? O tym wszystkim piszemy w poniższym artykule!

  1. Pierścionki z kamieni – pamiątka na całe życie
  2. Nietypowe obrączki ślubne

Pierścionki z kamieni – pamiątka na całe życie

Jeśli zależy Ci na okazaniu swoich uczuć w materialnej formie wówczas takie pierścionki z kamieniami będą stanowić idealny pomysł na prezent. Taka forma podarku to sposób na wyrażenie uczuć i zaangażowania. Sprawdzą się także idealnie jako forma pierścionka zaręczynowego. Jeżeli zatem chcesz nie tylko wywołać element zaskoczenia, ale i zapewnić swojej ukochanej prezent z wyższej półki – wówczas decyzja o zakupie pierścionka z kamieniem szlachetnym z pewnością będzie stanowić wartość dodaną. Taka odrobina luksusu w postaci pierścionka, który będzie umilał codzienność to jeden z gestów, którymi możesz wykazać szczerość swoich uczuć. To także forma niewerbalnego okazania jak bardzo zależy Ci na Twojej partnerce. Pierścionek zaręczynowy kupuje się zazwyczaj raz w życiu – zwróć zatem uwagę na to, aby był to naprawdę wyjątkowy i unikatowy zakup. Podczas zakupu warto kierować się kilkoma aspektami, takimi jak chociażby preferencje Twojej drugiej połowy. To, na co jeszcze musisz zwrócić uwagę to także rodzaj kamienia, jaki ma się znaleźć w pierścionku. Czystość diamentu to również jeden z aspektów, który wpływa na ostateczną cenę pierścionka. Wielkość kamienia to także jedna z cech, która wpływa na koszt pierścionka.

 

 

Nietypowe obrączki ślubne

Po etapie zaręczyn naturalną konsekwencją jest również ślub. Obrączki będą towarzyszyły Wam przez całe życie, dlatego zwrócenie uwagi na to, aby także odzwierciedlały Wasze preferencje i upodobania zajmuje wysoką pozycję. Obrączki ślubne nietypowe będą stanowiły nie tylko dowód Waszego zaangażowania, ale i pozwolą wyeksponować Wasze preferencje i gusta. Producenci ślubnej biżuterii oferują wiele różnych wariantów, które wyróżniają się na tle tradycyjnych złotych obrączek znanych powszechnie od dekad. Jeżeli nie boisz się wyróżnić na tle innych i wraz z drugą połową preferujecie elementy, które pozwolą wyeksponować Wasze preferencje – wówczas wybór takich unikatowych obrączek będzie strzałem w dziesiątkę!

slubnezaplecze