Ślubna stylizacja dla Pana Młodego

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu niemal każdego z nas. Nic więc dziwnego, że pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby ten dzień był niezapomniany nie tylko dla nas samych – ale i naszych gości. W tym celu z ogromną uwagą i troską wybieramy salę weselną, menu, zespół muzyczny oraz dekoracje.

Wybór męskiej stylizacji ślubnej

Oprócz oprawy samego przyjęcia niezwykle istotną rolę w organizowaniu przyjęcia weselnego odgrywają stroje Państwa Młodych. Jest to oczywiście wymarzona suknia ślubna, o której śnią już małe dziewczynki oraz weselny garnitur. Zarówno Pani, jak i Pan Młody pragną tego dnia prezentować się niezwykle gustownie, elegancko oraz wyjątkowo, dlatego naturalnym jest, iż dobór właściwego stroju pochłania im mnóstwo czasu oraz zaangażowania.

Idealnie dobrana koszula na ślub wraz z garniturem oraz pozostałymi dodatkami to kwestia kluczowa w męskiej stylizacji ślubnej. Jeżeli nie mamy konkretnie sprecyzowanego pomysłu na siebie tego dnia to warto jest w tym celu skorzystać z porad specjalistów, którzy pomogą panom w profesjonalnym doborze weselnego garnituru oraz koszuli i pozostałych dodatków. Dzięki temu będą mogli oni doskonale się komponować z oprawą całego przyjęcia i stylizacją Panny Młodej. Elegancji i niezwykle wizytowy strój na dzień zaślubin, dzięki stylowej koszuli i gustownym dodatkom, będzie mógł posłużyć jeszcze wiele razy, chociażby w czasie spotkań biznesowych.

MILER Menswear zatrudnia w swych szeregach tylko wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy udzielają wsparcia oraz fachowego doradztwa – nie tylko w temacie taki jak idealnie dobrane koszule na ślub, ale także i pozostałe części ślubnej garderoby, łącznie z dodatkami.

Czym należy się kierować podczas wyboru męskiej stylizacji ślubnej?

  • Krojem garnituru – warto wybrać krój elegancki, który jednocześnie jest uniwersalny, dzięki czemu garnitur będzie mógł nam posłużyć jeszcze na wiele innych okazji. To dodatki odgrywają kluczową rolę i za ich sprawą możemy uczynić stylizację ślubną bardzo wytworną i elegancką, a ten sam garnitur za sprawą całkowicie innych elementów dodatkowych będzie nam dalej służył w roli biznesowej lub jako garnitur do pracy.
  • Kolorem garnituru – im ciemniejszy jest jego kolor tym bardziej elegancko Pan Młody się prezentuje. Najbardziej polecanym kolorem do garnituru ślubnego jest navy blue, bowiem prezentuje się on bardzo klasycznie i elegancko zarazem. Jednocześnie będziemy go mogli wykorzystać także na wiele innych okazji w przyszłości.
  • Koszula – idealnie dobrana koszula do garnituru odgrywa bardzo ważną rolę w stylizacji ślubnej. Koszula Pana Młodego powinna być biała lub śmietankowa, koniecznie z mankietami na spinki. Jeżeli zdecydujemy się założyć muchę należy wybrać koszulę z tak zwaną plisą krytą. Ponadto koszula Pana Młodego powinna być jak najbardziej klasyczna oraz pozbawiona wszelkiego rodzaju udziwnień takich jak łaty, podwójne obszycia, czy też dodatkowe elementy w postaci kieszonek lub grawerowanych guzików.
  • Krawat oraz muszka – w zależności od indywidualnych preferencji Pana Młodego oraz tego, które z nich będzie się prezentowało lepiej w ogólnej stylizacji ślubnej.
  • Poszetka – najlepiej na ślubie będzie prezentowała się biała, lniana z rolowanym brzegiem.
  • Goździk w butonierce – to niezwykle gustowny oraz uroczy akcent, który wspaniale sprawdzi się w męskiej, ślubnej stylizacji.
  • Buty ślubne męskie – oczywiście wygodne z dobrego gatunkowo materiału, ściśle dobrane swoim kształtem i kolorem do pozostałych elementów ubioru zwłaszcza garnituru ślubnego.

slubnezaplecze